Lángné Lázi Márta Bonis Bona díjat kapott

Lángné Lázi Márta, a BME Matematika Intézet címzetes egyetemi tanára is részesült a legkiválóbb tehetséggondozóknak adományozott „Bonis Bona - A nemzet tehetségeiért” elismerésben. A „Bonis Bona – A nemzet tehetségeiért” díj „Kiváló tehetségfejlesztő” kategóriájában tüntették ki május 16-án Lángné Lázi Mártát, a BME Természettudományi Kar (BME TTK) Matematika Intézet Analízis Tanszékének címzetes egyetemi tanárát. A díjazott műegyetemi oktató-kutató az egyik főszervezője egyebek mellett a BME középiskolásoknak szervezett programjainak, rendszeresen részt vesz a Gyerekegyetem, a Gyerekegyetem Plusz a BME Alfa matematikaverseny, a Lányok Napja, a Science Camp és a Science Campus eseményeinek megvalósításában. A díj odaítélése alkalmából a bme.hu interjút készített Lángné Lázi Mártával, és a Medve Matek facebook-posztjában gratulált a rangos elismeréshez.