Felhívás 2024

Alapképzésre* felvett hallgatóknak

KECSAP Programban való részvételre

Gyere el nyárvégi tanfolyamunkra, ismerkedj meg a BME Alfa gyakorlófelülettel és vegyél részt az első oktatási héten tartott konzultációkon. Oktatóink segítségével felveheted a fonalat, javíthatsz, csiszolhatsz matektudásodon, érdekes és új dolgokat tanulhatsz, amire bizony nagy szükséged lesz már az első oktatási héten! Több alapszakon  meg kell írni egy felmérő dolgozatot, ami középiskolai matematikai ismereteidet kéri számon. Korábbi felmérő dolgozatokról a tudásod teszteléséhez ezen a honlapon kapsz segítséget: nulladik zárthelyit.

A tanfolyam önköltséges, 36 000 Ft-ba kerül.

Miből áll a KecsAp program?

• 24 tantermi órából a nyár végén, amelyhez példatárat is kapsz,

Nem tudod eldönteni, hogy beiratkozzál-e?

Tégy egy próbát! Regisztrálj a BME Alfa  honlapon és oldd meg a nulladik minta zárthelyi feladatait. Amennyiben ez nem sikerül legalább 60%-os eredménnyel, akkor szükséged van a KecsApra.

Ha jobb, mint vártad, akkor is tudunk még újat mutatni. Fejlődj tovább, szerezz bővebb ismereteket! Segítségünkkel a legjobbak közé is kerülhetsz.

Nem budapesti vagy?

Szükség esetén, térítés ellenében kollégiumot is tudunk biztosítani a tanév kezdete előtti időszakra.

Meghirdetett kurzusokról ITT, a jelentkezés módjáról, határidőkről ITT tudsz tájékozódni.

*: Alapképzésre felvett hallgatók mellett várjuk a számítógépes és kognitív idegtudományi, illetve az egészségügyi mérnök mesterszak hallgatóit is.

Ha bármilyen kérdésed, problémád van a tanfolyammal kapcsolatosan, keresd bátran a szervezőket az alábbi címen :

kecsap@math.bme.hu

Gratulálunk sikeres felvételidhez! Kellemes nyári pihenést kívánnak:

a KecsAp program szervezői